Kinder Sport 2015

28 marca nasze młode siatkarki AS Olivolley wzięły udział w turnieju organizowanym przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej o nazwie Kinder Sport 2015. W turnieju grało ponad 50 drużyn z terenu Małopolski. W kategorii "dwójek" grały dziewczęta urodzone w 2004 roku i młodsze. My wystawiliśmy 2 drużyny - wszystkie dziewczęta o 2 lata młodsze (r. 2006) od przeciwniczek. Niespodziankę sprawiły Magda, Ola i Klaudia, które wyszły dalej ze swojej grupy odnosząc w niej 2 zwycięstwa. Druga drużyna też zagrała bardzo dobrze ale nie awansowała ponieważ w grupie trafiła na mocniejsze przeciwniczki. Wielkie brawa dla dziewcząt - dopiero rozpoczynają swoją przygodę z siatkówką a pierwszy taki turniej przeznaczony był na zapoznanie się z atmosferą i poziomem rywalizacji siatkarskiej w naszym regionie. Gratulacje!!! Teraz krótka przerwa świąteczna i wracamy do treningów.